O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe ELEGANT MAN powstało w roku 1989. Jesteśmy firmą rodzinną o długoletnich tradycjach krawieckich zajmującą się produkcją odzieży męskiej, damskiej oraz korporacyjnej.

Od początku działalności postawiliśmy na jakość oferowanych produktów. Idąc tą drogą zatrudniamy obecnie wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz nieustannie inwestujemy w nowoczesny park maszynowy. W 2004 roku starania te zaowocowały przyznaniem Certyfikatu Jakości ISO 9001.

Obecnie nasze wyroby doskonale sprzedają się na terenie całej Polski i w krajach UE. Ciekawe wzornictwo, bogata kolorystyka, staranne wykonanie, dobre jakościowo materiały i dodatki oraz atrakcyjne ceny – to nasze atuty. Rosnący popyt na wyroby potwierdza fakt, że potrafimy trafić w gust potencjalnych klientów zaspokajając ich oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów lokalnych w 2002 roku uruchomiliśmy w Słupsku SKLEP FIRMOWY. Szybko okazało się, że do naszego sklepu chętnie zaglądają nie tylko mieszkańcy Słupska i okolic ale również klienci z Gdańska, Lęborka czy Koszalina.