Notice: Funkcja add_theme_support( 'post-formats' ) została wywołana nieprawidłowo. Należy przekazać tablicę formatów wpisu. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.6.0.) in /home/elegant/elegant-man.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5664 O nas - Elegant Man - marynarki, garnitury, spodnie

O nas

Deprecated: Korzystanie z wp_make_content_images_responsive uznawane jest za przestarzałe od wersji 5.5.0! Zamiast tego użyj wp_filter_content_tags(). in /home/elegant/elegant-man.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe ELEGANT MAN powstało w roku 1989. Jesteśmy firmą rodzinną o długoletnich tradycjach krawieckich zajmującą się produkcją odzieży męskiej, damskiej oraz korporacyjnej.

Od początku działalności postawiliśmy na jakość oferowanych produktów. Idąc tą drogą zatrudniamy obecnie wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz nieustannie inwestujemy w nowoczesny park maszynowy. W 2004 roku starania te zaowocowały przyznaniem Certyfikatu Jakości ISO 9001.

Obecnie nasze wyroby doskonale sprzedają się na terenie całej Polski i w krajach UE. Ciekawe wzornictwo, bogata kolorystyka, staranne wykonanie, dobre jakościowo materiały i dodatki oraz atrakcyjne ceny – to nasze atuty. Rosnący popyt na wyroby potwierdza fakt, że potrafimy trafić w gust potencjalnych klientów zaspokajając ich oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów lokalnych w 2002 roku uruchomiliśmy w Słupsku SKLEP FIRMOWY. Szybko okazało się, że do naszego sklepu chętnie zaglądają nie tylko mieszkańcy Słupska i okolic ale również klienci z Gdańska, Lęborka czy Koszalina.